NOCĽAHÁREŇ STOP, ŠANCA, KOTVA

Informácie o zákazke

Informácie

Názov zákazky: NOCĽAHÁREŇ STOP, ŠANCA, KOTVA
Kód zákazky: 260826
Kód oznámenia: 12478 - WYP
Postup: Podlimitná zákazka bez elektronického trhoviska
Druh: Stavebné práce
Hlavný CPV: 45000000-7
Predpokladaná hodnota: 558 967,27 €

Termíny

Predkladanie ponúk: 21.9.2026 10:00
Vyhlásenie: 31.8.2026

Verejný obstarávateľ

Názov organizácie: Mesto Dolný Kubín
Adresa: Hviezdoslavovo námestie
02601 Dolný Kubín
NUTS: SK031 - Žilinský kraj
Miesto dodania: Hviezdoslavovo námestie Dolný Kubín 02601 Slovensko
Zdroj:

Popis

Predmetom zákazky sú stavebné práce spojené so stavbou objektu Nocľahárne. Umiestnenie objektu je navrhnuté na ul. Rad pro Orave v Dolnom Kubíne na parcele KN-C 636/10 a 636/11, k.ú. Dolný Kubín v zastavanom území obce. Navrhovaná stavba bude slúžiť ako budova pre sociálne služby – nocľaháreň pre ľudí bez domova pre max. kapacitu 28 osôb. Prevádzka bude rozdelená do dvoch nadzemných podlaží. Objekt bude postavený z obytných kontajnerov. Jedná sa o zostavu 24 ks kontajnerov a dvoch podlažiach po 12ks na každom podlaží. Kontajnery prekryté dodatočnou strešnou konštrukciou so sedlovou strechou s plechovou krytinou. Stavba bude umiestnená na mieste existujúcej nocľahárne, ktorá bude úplne odstránená. Nová budova bude pripojená na inžinierske siete cez existujúce inžinierske prípojky. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov

Linky a dokumenty

Profil obstarávateľa: Mesto Dolný Kubín

Vestník

Výzva na predkladanie ponúk

Identifikátor ÚVO: 1415704
1. Základné údaje
  • Organizácia: Mesto Dolný Kubín (ID: 40489)
  • Zákazka: NOCĽAHÁREŇ STOP, ŠANCA, KOTVA (ID: 564282)
  • Typ formulára: Súťaž
  • Identifikátor verzie oznámenia: 04d53b8e-3407-4687-a6a6-e039a7beba25
  • Verzia oznámenia : 01
  • Podtyp oznámenia: PF-SUTAZ-1
2. Organizácie
  • 2.1 Organizácie
  • 2.1.1 Zoznam organizácii uvedených v oznámení
  • Zoznam organizácii uvedených v oznámení
  • Základné údaje o organizácii
  • Názov organizácie: Úrad pre verejné obstarávanie
  • IČO: 31797903
  • DIČ: 2021511008
  • Adresa
  • Ulica: Ružová dolina
  • Číslo: 10
  • Mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
  • PSČ: 82109
  • Nižšia územná jednotka krajiny: Bratislavský kraj
  • Krajina: Slovensko
  • Kontaktné údaje
  • E-mail: info@uvo.gov.sk
  • Telefónne číslo: +421250264111
  • Zoznam organizácii uvedených v oznámení
  • Základné údaje o organizácii
  • Názov organizácie: Mesto Dolný Kubín
  • IČO: 00314463
  • DIČ: 2021339254
  • Adresa
  • Ulica: Hviezdoslavovo námestie
  • Číslo: 2
  • Mesto: Dolný Kubín
  • PSČ: 02601
  • Nižšia územná jednotka krajiny: Žilinský kraj
  • Krajina: Slovensko
  • Kontaktné údaje
  • E-mail: waczlavova@wvo.sk
  • Telefónne číslo: +421948277468
  • Informácie týkajúce sa výlučne kupujúceho
  • Hlavný kupujúci: áno
3. Kupujúci a poskytovateľ služieb
  • 3.1 Kupujúci
  • 3.1.1 Kupujúci
  • Základné údaje o kupujúcom
  • ID kupujúceho : ORG-0002 (Mesto Dolný Kubín)
  • Typ kupujúceho podľa právnych predpisov: Miestny orgán
  • Činnosť verejného obstarávateľa: Všeobecné verejné služby
  • Profil kupujúceho (URL): https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/4881
  • Poskytovatelia služieb
  • Poskytovatelia služieb
  • ID poskytovateľa služieb: ORG-0001 (Úrad pre verejné obstarávanie)
  • Typ poskytovateľa služieb: TED eSender
4. Postup
  • 4.1 Účel
  • 4.1.1 Predchádzajúce oznámenie
  • Predchádzajúce oznámenie:
  • 4.1.2 Opis
  • Referenčné číslo: 260826
  • Názov: NOCĽAHÁREŇ STOP, ŠANCA, KOTVA
  • Opis: Predmetom zákazky sú stavebné práce spojené so stavbou objektu Nocľahárne. Umiestnenie objektu je navrhnuté na ul. Rad pro Orave v Dolnom Kubíne na parcele KN-C 636/10 a 636/11, k.ú. Dolný Kubín v zastavanom území obce. Navrhovaná stavba bude slúžiť ako budova pre sociálne služby – nocľaháreň pre ľudí bez domova pre max. kapacitu 28 osôb. Prevádzka bude rozdelená do dvoch nadzemných podlaží. Objekt bude postavený z obytných kontajnerov. Jedná sa o zostavu 24 ks kontajnerov a dvoch podlažiach po 12ks na každom podlaží. Kontajnery prekryté dodatočnou strešnou konštrukciou so sedlovou strechou s plechovou krytinou. Stavba bude umiestnená na mieste existujúcej nocľahárne, ktorá bude úplne odstránená. Nová budova bude pripojená na inžinierske siete cez existujúce inžinierske prípojky. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov
  • Druh zákazky: Stavebné práce
  • 4.1.3 Rozsah obstarávania
  • Predpokladaná hodnota
  • Predpokladaná hodnota (BT-27-Procedure) (hodnota): 558 967.27
  • Predpokladaná hodnota (BT-27-Procedure) (mena): Euro
  • Informácie o hlavnej klasifikácii predmetu zákazky
  • Typ klasifikácie: Spoločný slovník obstarávania
  • Hlavný CPV kód: Stavebné práce
  • Informácie o dodatočnej klasifikácii predmetu zákazky
  • Informácie o dodatočnej klasifikácii predmetu zákazky
  • Typ klasifikácie: Spoločný slovník obstarávania
  • 4.1.4 Informácie o mieste plnenia
  • Informácie o mieste plnenia
  • Mesto: Dolný Kubín
  • Nižšia územná jednotka krajiny: Žilinský kraj
  • Krajina: Slovensko
  • Doplňujúce informácie o mieste plnenia: KN-C 636/10 a 636/11 v katastrálnom území Dolný Kubín
  • 4.2 Súťažné podmienky
  • 4.2.1 Dôvody na vylúčenie
  • Dôvody na vylúčenie
  • Zoznam a krátky opis podmienok: Opis podmienok účasti týkajúcich sa osobného postavenia je súčasťou časti (G) PODMIENKY ÚČASTI Súťažných podkladov
  • 4.3 Informácie o postupe
  • 4.3.1 Postup
  • Druh postupu: Iný jednofázový postup
  • 4.3.2 Ostatné informácie
  • Doplňujúce informácie: Zadávanie podlimitnej zákazky sa realizuje systémom elektronického verejného obstarávania prostredníctvom systému elektronického verejného obstarávania (ďalej len IS EVO) na portálihttps://www.isepvo.sk/. Verejný obstarávateľ neposkytne záujemcom Výzvu /ďalej súťažné podklady/ v listinnej podobe. Podrobnosti týkajúce sa spôsobu dorozumievania sú uvedené v súťažných podkladoch. 2.Pre potreby predkladania ponúk záujemca/uchádzač postupuje v zmysle súťažných podkladov a príručiek dostupných na: https://www.isepvo.sk/dokumentacia/ 3. Komunikácia medzi verejným obstarávateľom a záujemcami/uchádzačmi sa uskutočňuje v elektronickej podobe prostredníctvom IS EVO, ktorý zabezpečí trvalé zachytenie obsahu, ak nie je v súťažných podkladoch uvedené inak. 4. Plynutie zákonných lehôt v prípade elektronickej komunikácie je odo dňa odoslania/doručenia správy. Pod pojmom doručenie sa myslí, kedy bola správa doručená záujemcovi/uchádzačovi do IS EVO a nie kedy si ju záujemca/uchádzač prečítal. 5.Záujemca / uchádzač môže predbežne nahradiť doklady určené verejným obstarávateľom na preukázanie splnenia podmienok účasti jednotným európskym dokumentom podľa § 39 alebo čestným vyhlásením, v ktorom vyhlási, že spĺňa všetky podmienky účasti určené verejným obstarávateľom a poskytne verejnému obstarávateľovi na požiadanie doklady, ktoré čestným vyhlásením nahradil. 6. Zábezpeka: vyžaduje sa zábezpeka vo výške 15 000,00 Eur. 7. Lehota viazanosti ponúk je stanovená do 21.09.2027
  • 4.4 Informácie o predkladaní ponúk na časti
  • 4.4.1 Maximálny počet častí
  • Maximálny počet častí, pre ktoré môže jeden uchádzač predložiť ponuku(-y).: 1
5. Časti
  • 5.1 Informácie o časti
  • 5.1.1 Časť
  • Názov: NOCĽAHÁREŇ STOP, ŠANCA, KOTVA
  • Účel
  • Opis časti
  • Referenčné číslo: 260826
  • Názov : NOCĽAHÁREŇ STOP, ŠANCA, KOTVA
  • Opis: Predmetom zákazky sú stavebné práce spojené so stavbou objektu Nocľahárne. Umiestnenie objektu je navrhnuté na ul. Rad pro Orave v Dolnom Kubíne na parcele KN-C 636/10 a 636/11, k.ú. Dolný Kubín v zastavanom území obce. Navrhovaná stavba bude slúžiť ako budova pre sociálne služby – nocľaháreň pre ľudí bez domova pre max. kapacitu 28 osôb. Prevádzka bude rozdelená do dvoch nadzemných podlaží. Objekt bude postavený z obytných kontajnerov. Jedná sa o zostavu 24 ks kontajnerov a dvoch podlažiach po 12ks na každom podlaží. Kontajnery prekryté dodatočnou strešnou konštrukciou so sedlovou strechou s plechovou krytinou. Stavba bude umiestnená na mieste existujúcej nocľahárne, ktorá bude úplne odstránená. Nová budova bude pripojená na inžinierske siete cez existujúce inžinierske prípojky. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov
  • Druh zákazky: Stavebné práce
  • Rozsah obstarávania
  • Informácie o hlavnej klasifikácii predmetu zákazky
  • Typ klasifikácie: Spoločný slovník obstarávania
  • Hlavný CPV kód: Stavebné práce
  • Informácie o dodatočnej klasifikácii predmetu zákazky
  • Informácie o dodatočnej klasifikácii predmetu zákazky
  • Typ klasifikácie: Spoločný slovník obstarávania
  • Informácie o strategickom verejnom obstarávaní
  • Informácie o strategickom verejnom obstarávaní
  • Informácie o strategickom verejnom obstarávaní
  • Strategické verejné obstarávanie: Žiadne
  • Informácie o mieste plnenia
  • Informácie o mieste plnenia
  • Mesto: Dolný Kubín
  • Nižšia územná jednotka krajiny: Žilinský kraj
  • Krajina: Slovensko
  • Doplňujúce informácie o mieste plnenia: KN-C 636/10 a 636/11 v katastrálnom území Dolný Kubín
  • Predpokladané trvanie
  • Trvanie
  • Dĺžka trvania
  • Dĺžka trvania (BT-36-Lot) (hodnota): 6
  • Dĺžka trvania (BT-36-Lot) (jednotka): Mesiac
  • Finančné prostriedky EÚ
  • Finančné prostriedky EÚ: Obstarávanie je plne alebo čiastočne financované z fondov EÚ
  • Informácie o rámcovej dohode a dynamickom nákupnom systéme
  • Rámcová dohoda: Žiadna
  • Súťažné podmienky
  • Zoznam podmienok účasti
  • Zoznam podmienok účasti
  • Typ podmienky účasti: Ekonomické a finančné postavenie
  • Použitie podmienky účasti: Neuplatňuje sa
  • Zoznam podmienok účasti
  • Typ podmienky účasti: Technická a odborná spôsobilosť
  • Názov podmienky účasti: Technická a odborná spôsobilosť
  • Opis podmienky účasti: Opis podmienok účasti technickej a odbornej spôsobilosti je podrobne uvedený v časti (G) PODMIENKY ÚČASTI Súťažných podkladov.
  • Použitie podmienky účasti: Uplatňuje sa
  • Kritériá na vyhodnotenie ponúk
  • Zoznam kritérií
  • Zoznam kritérií
  • Typ kritéria na vyhodnotenie ponúk: Cena
  • Opis kritéria na vyhodnotenie ponúk: Najnižšia celková cena , vyjadrená v Eur s DPH
  • Názov kritéria na vyhodnotenie ponúk: Najnižšia cena
  • Ďalšie požiadavky
  • Informácie o vyhradenom verejnom obstarávaní
  • Informácie o vyhradenom verejnom obstarávaní
  • Vyhradená účasť: Žiadne
  • Informácie o variantoch
  • Varianty: Nie sú povolené
  • Požiadavky na plnenie zmluvy
  • Plnenie zmluvy sa musí vykonať v rámci programov chránených pracovísk.: Nie
  • Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadostí o účasť
  • Lehota I
  • Lehota na predkladanie ponúk (dátum): 21.09.2026
  • Lehota na predkladanie ponúk (čas): 10:00
  • Jazyk na predkladanie dokumentov
  • Jazyky, v ktorých možno predložiť ponuky: SLK, CES
  • Informácie o otváraní ponúk
  • Dátum otvárania ponúk: 21.09.2026
  • Čas otvárania ponúk: 10:15
  • Opis otvárania ponúk: Otváranie ponúk bude verejné s použitím funkcionality on-line sprístupnenia ponúk - t.j. automatické vytvorenie a odoslanie zápisnice z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku do lehoty na otváranie ponúk. K zabezpečeniu bezproblémového el. sprístupnenia ponúk a vygenerovania zápisnice z otvárania ponúk je nevyhnutné zo strany uchádzača vyplniť v štruktúre ponuky návrh na plnenie kritéria
  • Miesto otvárania ponúk: on-line v IS EVO
  • Spôsob predkladania ponúk alebo žiadostí o účasť
  • Elektronické predkladanie ponúk: Povolené
  • Adresa na predkladanie ponúk (URL): https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564282
  • Informácie o súťažných podkladoch
  • Informácie o súťažných podkladoch
  • Obmedzený prístup k súťažným podkladom: Žiadne obmedzenia prístupu k dokumentom
  • Úradný jazyk súťažných podkladov: slovenčina
  • Súťažné podklady (URL): https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564282
  • Komunikačný kanál ad hoc
  • Názov elektronického prostriedku: elektronická platforma EVO