| Názov | Zdroj | Ponuky do |
|---|---|---|
|
Rozšírenie kapacity MŠ, Bojnice Podlimitná zákazka bez elektronického trhoviska MS/04/2024 |
![]() |
15.05.2024 10:00 |
|
Dodávka elektrickej energie pre mesto Bojnice na obdobie od 1.1.2025 do 31.12.2026 Zákazka s nízkou hodnotou 2024_06_14_BOJN_EE |
![]() |
26.06.2024 11:00 |
|
OVS na prenájom objektu MŠ v Dubnici (nájomca musí organizačne aj materiálovo zabezpečiť, aby areál slúžil na aktivity v oblasti výchovy a vzdelávania) Obchodná verejná súťaž |
![]() |
09.08.2024 12:00 |
|
Prenájom nebytových priestorov – Dom služieb Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
11.09.2024 15:00 |
|
Nebytové priestory na prenájom – Dom služieb Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
25.10.2024 12:00 |
| Názov zmluvy | Dodávateľ | Suma | Dátum |
|---|---|---|---|
|
Kúpna zmluva KUP_005/2026 |
HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. | 37739.40 | 01.09.2026 |
|
Zmluva o nájme bytu č. 13/11 NAJB_021/2026 |
Hlavinová Marieta | 4555.08 | 24.08.2026 |
|
Dodatok č. 1 k Zmluve o spolupráci a o uzavretí budúcej kúpnej zmluvy ZOS_002/2026 |
Relax SK, s. r. o. | 0.00 | 21.08.2026 |
|
Zmluva o spolupráci ZOS_003/2026 |
Znášik Ľuboš, Ing. | 0.00 | 20.08.2026 |
|
Zmluva o nájme bytu č. 11/8 NAJB_020/2026 |
Strížová Veronika, Mgr. | 6598.80 | 20.08.2026 |