| Názov | Zdroj | Ponuky do |
|---|---|---|
|
Dodávka zemného plynu na rok 2022 Podlimitná zákazka s využitím EKS Z202123616 |
![]() |
10.12.2021 10:00 |
|
Dodávka a montáž Interiéru CO-working a Living Lab Centra, Dubnica nad Váhom Podlimitná zákazka bez elektronického trhoviska 1091/2024 |
![]() |
28.03.2024 12:00 |
|
ZÁMER č.01/2025 PRENECHANIA MAJETKU MESTA DUBNICA NAD VÁHOM DO DOČASNÉHO UŽÍVANIA FORMOU PRIAMEHO NÁJMU Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
04.06.2025 23:59 |
|
ZÁMER č.02/2025 PRENECHANIA MAJETKU MESTA DUBNICA NAD VÁHOM DO DOČASNÉHO UŽÍVANIA FORMOU PRIAMEHO NÁJMU Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
04.06.2025 23:59 |
|
ZÁMER č.04/2025 PRENECHANIA MAJETKU MESTA DUBNICA NAD VÁHOM DO DOČASNÉHO UŽÍVANIA FORMOU PRIAMEHO NÁJMU Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
04.06.2025 23:59 |
| Názov zmluvy | Dodávateľ | Suma | Dátum |
|---|---|---|---|
|
Nájomná zmluva č. 933110 ev.č. 110/2026 127/DU/2026 |
Roman Koteš | 0.00 | 20.08.2026 |
|
PRÍKAZNÁ ZMLUVA uzavretá podľa § 724 a nasl. Zákona č. 40/1964 Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov 128/DU/2026 |
Peter Kadlic | 0.00 | 19.08.2026 |
|
Nájomná zmluva č. 95615 ev.č. F2/2026 126/DU/2026 |
Jakub Jakubec | 0.00 | 30.07.2026 |
|
Nájomná zmluva č. 933301 ev.č. 301/2026 124/DU/2026 |
Sidónia Alexandra Hofierková | 0.00 | 24.07.2026 |
|
Zmluva č. 8742026 8742026 |
Považská vodárenská spoločnosť, a.s. | 0.00 | 22.07.2026 |