| Názov | Zdroj | Ponuky do |
|---|---|---|
|
Oprava osobného motorového vozidla Peugeot Partner Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
01.09.2026 00:00 |
| Názov | Zdroj | Ponuky do |
|---|---|---|
|
Oprava a výmena skorodovaných časti karosérie + lakovacie práce automobilu Peugeot Boxer Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
08.10.2024 09:00 |
|
Potraviny - koláče Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
09.12.2024 09:00 |
|
Potraviny - mrazená zelenina, mrazené polotovary, kuracie mäso a konzervované ovocie Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
09.12.2024 10:00 |
|
Bravčové mäso a hovädzie mäso, vnútornosti, bravčová masť a výrobky domácej výroby Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
11.12.2024 09:00 |
|
Mäsové výrobky Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
11.12.2024 09:30 |
| Názov zmluvy | Dodávateľ | Suma | Dátum |
|---|---|---|---|
|
DAROVACIA ZMLUVA 2026/685 |
TZMO Slovakia s.r.o. | 170.00 | 13.08.2026 |
|
Zmluva o združenej dodávke elektriny č. EE2026/019 2026/684 |
Torreol, s.r.o. | 0.00 | 07.08.2026 |
|
Kúpna zmluva 2026/683 |
Ing. Milan Kellner | 19068.69 | 27.07.2026 |
|
Darovacia zmluva na poskytnutie vecného daru 2026/682 |
Michal Baňas | 9.00 | 15.07.2026 |
|
DAROVACIA ZMLUVA na poskytnutie finančných prostriedkov 2026/681 |
Včela SP s.r.o. | 760.00 | 13.07.2026 |