| Názov | Zdroj | Ponuky do |
|---|---|---|
|
Rozšírenie verejného osvetlenia Zákazka s nízkou hodnotou 1/2024 |
![]() |
10.05.2024 12:00 |
|
Dodávka plynu Zákazka s nízkou hodnotou 14052401 |
![]() |
27.05.2024 10:00 |
|
Predaj parc. reg. "E" č. 2157/3 o výmere 47 m2 ostatná plocha v k.ú. Malinová Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
16.06.2026 12:00 |
|
Prenájom parc. reg. "E" č. 1223/2 o výmere 28 467 m2 orná pôda v k.ú. Malinová Obchodná verejná súťaž |
![]() |
16.06.2026 12:00 |
| Názov zmluvy | Dodávateľ | Suma | Dátum |
|---|---|---|---|
|
Kúpna zmluva OU5/2026 |
Patrik Žigmond | 247.00 | 13.08.2026 |
|
Zmluva o podmienkach hudobnej produkcie OU6/2026 |
Igor Vrecko | 350.00 | 10.08.2026 |
|
Dodatok č. 1 k nájomnej zmluve č. 246/2023 o nájme hrobového miesta Dodatok č. 1 k zmluve č. 246/2023 |
Róbert Maurer | 30.00 | 29.07.2026 |
|
Darovacia zmluva OU7/2026 |
MSM ľuďom o.z. | 10000.00 | 29.07.2026 |
|
Kúpna zmluva OU4/2026 |
Ervín Richter | 755.04 | 28.07.2026 |