| Názov | Zdroj | Ponuky do |
|---|---|---|
|
Kosenie verejnej zelene v meste Veľký Meder Verejná súťaž (Nadlimitná zákazka) 012024 |
![]() |
06.05.2024 10:00 |
|
Oprava miestnych komunikácií Veľký Meder Podlimitná zákazka bez elektronického trhoviska 03/2024 |
![]() |
27.06.2024 10:00 |
|
Predaj pozemku (parcela č. 131/9) zastavaná plocha/nádvorie 264 m2 v k.ú. Veľký Meder Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
09.03.2025 15:00 |
|
Prenájom pozemkov: ostatná plocha vo výmere 930 m2 + 85m2 Výzva na predkladanie ponúk |
![]() |
06.06.2025 12:00 |
|
O.V.S. na predaj budovy bývalého obchodu COOP Jednota vo výmere 100,4 m2 a časti pozemku parc. C-KN č. 5 vo výmere 32 m2, druh pozemku – zastavaná plocha a nádvorie nachádzajúcich sa na adrese Nám. B. Bartóka 494 v k.ú. Veľký Meder Obchodná verejná súťaž |
![]() |
20.02.2026 12:00 |
| Názov zmluvy | Dodávateľ | Suma | Dátum |
|---|---|---|---|
|
Zmluva o dielo 00017077 |
TOPSTAV É&A s.r.o. | 1686618.67 | 28.08.2026 |
|
Zmluva o dielo - "Obnova ulice Sv.Štefana Veľký Meder" 00016949 |
DOPRASTAV, a.s. | 775984.82 | 25.08.2026 |
|
Hromadná licenčná zmluva - Dni sv.Štefana 2026 00016899 |
Slovenský ochranný zväz autorský pre práva k hudobným dielam | 0.00 | 21.08.2026 |
|
Rámcová dohoda na zabezpečenie mäsa a mäsových výrobkov - ŠJ BB 00016893 |
Poľnohospodárske družstvo Sokolce | 0.00 | 20.08.2026 |
|
Rámcová dohoda na zabezpečenie mäsa a mäsových výrobkov - ŠJ ŽEL 00016890 |
Poľnohospodárske družstvo Sokolce | 0.00 | 20.08.2026 |